Home SHQIPERIA U gjet i vdekur në bunker, zbulohet identiteti i 38 vjeçarit në Tiranë, përdorues i lëndëve narkotike (EMRI)

U gjet i vdekur në bunker, zbulohet identiteti i 38 vjeçarit në Tiranë, përdorues i lëndëve narkotike (EMRI)

0
U gjet i vdekur në bunker, zbulohet identiteti i 38 vjeçarit në Tiranë, përdorues i lëndëve narkotike (EMRI)

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Personi që u gjet i pajete quhet Ilir Marku, njihet si përdorues i lëndeve narkotike, nga kqyrja paraprake ska shenja dhune, është cuar ne morg per ekzaminim te metjeshem per te percaktuar shkakun e vdekjes.

E rëndë në Tiranë, vëllai i tij e kërkonte, 36 vjeçari gjendet i vdekur në bunker

Njoftimi i Policisë:

Tiranë/Informacion paraprak

Më datë 20.04.2022, në Institut Bujqësor, në një bunker, është gjetur pa shenja jete, shtetasi I. M., 36 vjeç.

Ky shtetas ishte shpallur në kërkim për largim nga banesa, pas kallëzimit të bërë ditën e djeshme, nga vëllai i tij, shtetasi A. M.

Nga këqyrja paraprake nuk janë konstatuar shenja dhune. Trupi është transportuar në morg, për ekzaminime të mëtejshme, për të përcaktuar shkakun e vdekjes.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

në Facebook, klikoni Join Group

/faxweb

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë