Home SOCIALE U infektua qëllimisht dhe iku: flet i biri i këngëtares çeke…

U infektua qëllimisht dhe iku: flet i biri i këngëtares çeke…

0
U infektua qëllimisht dhe iku: flet i biri i këngëtares çeke…

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Historia e një këngëtareje popullore çeke të pavaksinuar që vdiq pasi u vetëinfektua, vijon të jetë emë kryesore në Çeki pasi djali i saj tha se vdekja e saj duhet të shërbejë si një paralajmërim për ata që kundërshtojnë vaksinimin. Menjëherë pasi këngëtarja Hana Horka, 57 vjeçe, vdiq të dielën, djali i saj i pikëlluar […]

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë