Subscribe kanalin tonë në Youtube për të mos humbur asnjë video të re

Një 33-vjeçar është arrestuar në kuadër të finalizimit të fazës së dytë të operacionit policor të koduar “Kreshta të pastra”.

I riu u kap në një zonë të pyllëzuar në fshatin Macukull në Mat, duke kultivuar kanabis.

Ai tentoi të largohej, por falë ndërhyrjes së menjëhershme të shërbimeve të policisë u bë e mundur kapja dhe  arrestimi i tij.

Më herët, gjatë fazës së parë të këtij operacioni u asgjësuan 164 bimë canabis dhe u shpall në kërkim autori i dyshuar./

 Subscribe kanalin tonë në Youtube për të mos humbur asnjë video të re