Skip to content

U kap duke marrë para në orarin e punës/ Ja kush është mjeku që u arrestua tek Spitali i Traumës (EMRI)

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Fitim Marku është mjeku i arrestuar ditën e sotme në spitalin e Traumës ne Tirane.

 

Marku u kap duke marrë para gjatë orarit të punës pasi nje polic i infiltuar i dha para ne kembim te kryerjes se nje skaneri.

 

Mjeku u arrestua dhe doli me pranga nga dyert e spitalit per tu derguar ne paraburgim.

 

Ne komisariat jane shoqeruar edhe  disa persona të tjerë per tu marre ne pyetje.

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë