Një 24 vjeçar shqiptar është arrestuar për drogë në Greqi.

Sipas asaj që raportojnë mediat greke, i riu u arrestua pasditen e së martës, gjatë një operacioni të koordinuar nga policia në Selanik.

Gjatë një kontrolli në banesën e tij, polciia gjeti 10 pako me kokainë me një peshë totale 64.2 gram dhe dy peshore elektronike si edhe shtatë fishekë pistolete të kalibrit 9 milimetra.

Të riut i është konfiskuar celulari dhe automjeti që përdorej për shpërndarjen e lëndës narkotike./

Subscribe kanalin tonë në Youtube për të mos humbur asnjë video të re