Skip to content

U kap me “thesin plot para” në Serbi, fati i këtij “tradhëtari ukrainas”

  • 15/06/2022

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Ish-kreu i Departamentit të Sigurisë së Brendshme të Shërbimit të Sigurisë së Ukrainës (SBU) Andriy Naumov u arrestua në Serbi me akuzën për e qarkullim të paligjshëm të parave. Ai u ndalua më 8 qershor në pikën kufitare midis Serbisë dhe Maqedonisë Veriore. Në mjetin e drejtuar nga Naumov dhe me shtetas gjerman, u konstatuan […]

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë