Policia e Elbasanit ka arrestuar një 24-vjeçare, e cila u kap në flagrancë pasi kishte kryer vjedhje.

Shtetasja kishte grabitur në një banesë një shumë parash dhe disa bizhuteri, të cilat u sekuestruan nga autoritetet në cilësinë e provës materiale.

Njoftimi i policisë:

-M. K., 24 vjeçe, sepse u kap në flagrancë pasi kishte vjedhur një shumë parsh dhe disa bizhuteri, në një banesë. Shuma e parave dhe bizhuteritë u sekuestruan në cilësinë e provës materiale;

 

“”

Subscribe kanalin tonë në Youtube për të mos humbur asnjë video të re