Subscribe kanalin tonë në Youtube për të mos humbur asnjë video të re

Xhaxhai dhe nipi, Fatjon Gjonaj 33 vjec dhe Ergys Gjonaj 19 vjec janë lënë në arrest ne burg nga gjykata e Vlorës pasi u kapën me mina gati per tu aktivizuar.

 

Ata u arrestuan në hyrje të qytetit të Vlorës ndërsa kishin fshehur minat me telekomandë ne pjesen e kroskotit të automjetit me të cilin po udhëtonin.

 

Sipas policisë mjetet shpërthyese do të përdoreshin për ngjarje kriminale, teksa dy personat ishin paguar për të ardhur në Vlorë me qëllimin për të ekzekutuar një emër të njohur te botes se krimit.

Subscribe kanalin tonë në Youtube për të mos humbur asnjë video të re