Rifillon puna në gjykatën e Elbasanit pas mbylljes dy javore për shkak se 3 punonjëse rezultuan pozitive me COVID-19.

Infektimi i dy sekretareve gjyqësore dhe i kryesekretares solli vendimin për mbylljen e kësaj gjykate nga gjyqtarja Enkeleda Kapedani. Gjatë dy javëve që qendroi e mbyllur në Gjykatën e Elbasanit janë trajtuar vetëm çështjet urgjente.

Vijon…

/faxweb

Subscribe kanalin tonë në Youtube për të mos humbur asnjë video të re