Të arrestuarit kanë goditur me sende të forta policinë. Janë arrestuar 5 persona dhe janë procerduar 2 të tjerë. Mes tyre është edhe një i mitur 17 vjeçar.

Vijon…

në Facebook, klikoni Join Group

/faxweb