Detaje të reja nga operacioni ‘Trinomi’ që goditi futjen e drogës dhe vendosjen e basteve në burgje.

Burime bëjnë me dije se disa nga të dënuarit e përfshirë në futjen e drogës në burgje do izolohen në 41-Bis.

Mësohet se letra me kërkesat e grevistëve e shkruar me kompjuter u fut në qeli nga policët.
vijon…

në Facebook, klikoni Join Group

/faxweb