Skip to content

U rizgjodh kryetar i Këshillit Kombëtar, flet për herë të parë Paloka: Ja çfarë paralajmëron për nesër…

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

“I falënderoj për mbështetjen që më dhanë për tu zgjedhur si kryetar i këshillit kombëtar. Më e rëndësishme ioshin vendimet që mori së fundmi këshilli kombëtar, u miratua rezoluta që përcakton qëndrimin e PD për zgjedhjen e preseidentitn ku përcaktohet qartazi edhe qëndrimi që duhet të mbajë grupi parlame3natr pasi këshilli Kombëtar është më i lartë që përcaktoin bindjet e PD. Nesër në gjithë shqipërinë me organizimin e PDE do të ketë protestë të heshtur përnë gjithë kosmiariate3t e shqipërisë ku një i ri u gjend i vdekur në komisariat dhe pavarësisht cila është e vërteta ky është një akt i rëndë që bën përgjegjës këtë qeveri, policinë e shtetit pasi nuk ëhstë akt i vetëm nesër në orën 8 para komisariateve do të bëjmë2 protestë të heshtur të anëtarëve të PD do të dilet para këtyre institucioneve”, tha Paloka.

në Facebook, klikoni Join Group

/faxweb

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë