Skip to content

U shkarkuan nga Vetingu, SPAK mbyll hetimet për Fatos Lulon dhe Bashkim Dedjan, e çon çështjen për gjykim

  • 03/08/2021

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Faqja Kryesore/Aktualitet/U shkarkuan nga Vetingu, SPAK mbyll hetimet për Fatos Lulon dhe Bashkim Dedjan, e çon çështjen për gjykim

U shkarkuan nga Vetingu, SPAK mbyll hetimet për Fatos Lulon dhe Bashkim Dedjan, e çon çështjen për gjykim.

Vijon…

]]>

/faxweb

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë