Home SHQIPERIA U tërhoq nga makineria e mbeturinave, ky është 64 vjeçari i cili humbi jetën në Manëz

U tërhoq nga makineria e mbeturinave, ky është 64 vjeçari i cili humbi jetën në Manëz

0
U tërhoq nga makineria e mbeturinave, ky është 64 vjeçari i cili humbi jetën në Manëz

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Personi në foto është Shaban Ceni, 64 vjeçari i cili humbi jetën brenda kampit të muxhahedinëve në Manëz të Durrësit.

 

Ka qenë makineria ajo që i mori jetën 64 vjeçarit.

 

Burime për mediat bëjnë me dije se Ceni prind i katër fëmijëve, punonte shofer me makinën e pastrimit në Manëz dhe gjatë kohës që gjendej brenda kampit të muxhahedinëve është bllokuar makineria e shkarkimit të plehrave.

 

Sipas familjarëve ai ka shkuar ta rregullojë atë dhe gjatë punës 64-vjeçari është tërhequr nga makineria dhe ka përfunduar brenda saj i pa jetë.

 

Më herët u bë me dije nga policia se Ceni humbi jetën në spitalin e Durrësit, aty ku dhe u transportua pas plagëve të marra.

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë