U tha se ka blerë “Bentley” 270 mijë euro, Ahmetaj: Është “Hyundai” 28 mijë dollarë

FB_IMG_1635277570270.jpg

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Zv.kryeministri Arben Ahmetaj ka reaguar pas lajmeve të përhapura se ka blerë një makinë super-luksoze me vlerë 270 mijë euro.

Ahmetaj ka publikuar në rrjetet sociale edhe dy fotografi, atë të makinës së tij, një “Hyundai Genesis” me vlerë rreth 28 mijë dollarë dhe “Bentley” për të cilën e akuzuan se e ka blerë për 270 mijë euro.

“Kush e gjen dot ndryshimin mes një Hyundai Genesis 28 mijë dollarë dhe një Bentley 270 mijë euro?

Ta kuptojnë zemrat e zjarrta që dhe njëherë tjetër shpërndanë një lajm qorr e thuthuq”, shkruan Ahmetaj në rrjetet sociale.

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë