Kamerat në brendësi të automjetit të tij filmuan të gjithë ngjarjen. Këto janë momentet kur një oficer policie niset me shpejtësi drejt autostradës, për t’ju përgjigjur një thirrje për ndihmë të bërë nga prindërit e një vogëlushi.

1 vjeçari po mbytej, ndërsa prindërit ishin përfshirë nga paniku. Një tjetër shofer kishte ndaluar makinën me të parë vogëlushin dhe kishte shkuar në ndihmë.

Subscribe kanalin tonë në Youtube për të mos humbur asnjë video të re