Skip to content

U vetëdëmtua me thikë në kofshë?! 45-vjeçari mbërrin me urgjencë në spitalin e Beratit

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Një 45-vjeçar nga Skrapari ka mbërritur i plagosur me thikë në këmbë në spitalin rajonal të Beratit. Në deklarimet e tij paraprake, i plagosuri ka pretenduar se është vetëdëmtuar me thikë.

Njoftimi i policisë:

Skrapar/ Në Spitalin Rajonal Berat është paraqitur për mjekim shtetasi V.B., 45 vjeç, i cili nga deklarimet e dhëna pretendon se është vet’dëmtuar me mjet mprehës në kofshë.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen dhe sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

në Facebook, klikoni Join Group

/faxweb

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë