Një 29-vjeçar nështë shpallur në kërkim nga policia e Vlorës pasi akuzohet se ka deguar 2 automjete. Në kërkim u shpall shtetasi R.Z. Ngjarja ka ndodhur një ditë më parë në qytetin bregdetar.

Makinat e djeguara janë në pronësi të shtetasve M. Ç. dhe R. I.

Njoftimi i policisë:

Specialistët e Hetimit të Krimit të Komisariatit të Policisë Vlorë referuan materialet në Prokurorinë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Vlorë, si dhe shpallën në kërkim shtetasin R. Z., 29 vjeç, banues në lagjen “24 Maji”, Vlorë, për veprën penale “Shkatërrimi i pronës me zjarr” , pasi dyshohet se ka djegur 2 automjete, në pronësi të shtetasve M. Ç. dhe R. I.

 

në Facebook, klikoni Join Group

/faxweb

Subscribe kanalin tonë në Youtube për të mos humbur asnjë video të re