Të paktën pesë persona u vranë dhe 32 të tjerë u plagosën pasi një raketë ruse goditi kështjellën ikonike të Odessas, pjesë e Akademisë së Drejtësisë, e cila njihet edhe si “Kështjella e Harry Potter”. Është një ndërtesë e stilit gotik dhe pamjet që tregojnë atë të përfshirë nga flakët janë vërtet trishtuese. “Ne po […]

Subscribe kanalin tonë në Youtube për të mos humbur asnjë video të re