Ditët e para të vitit të ri, çifti i njohur i showbizit, Getoar Selimi dhe Marina Vjollca kanë vendosur t’i kalojnë pushimet në Dubai, ku dhe ndodhen aktualisht.

Që të dy nuk kanë kursyer postimet prej andej, por Geti ka bërë një prej emërtimeve më të bukura për të shoqen.

Teksa që të dy ndodhen ne një xhami, reperi shkruan, “Unë dhe mbretëresha”, duke iu referuar Marinës.

Çifti duket se vijon që ta ruajë dashurinë si në fillim dhe këtë gjë nuk ngurrojnë që ta tregojnë edhe me ndjekësit e tyre në rrjetet sociale.