Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Presidentja e Komisionit Evropian, Ursula von der Leyen ka mbërritur në Shqipëri.

 

Ajo është pritur me ceremoni zyrtare nga kryeministri Edi Rama  në aeroportin “Nënë Tereza”.

 

Në orën 15.45  do të ketë një takim bilateral mes dy delegacioneve në Kryeministri.

 

Dhe më pas në orën 16.30 do të ketë një konferencë të përbashkët me kryeministrin Edi Rama.

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë