Vajza e gjyqtares Enkelejda Hoxha ka bërë një deklaratë të fortë lidhur me nënën e saj.

Ajo para kamerave është shprehur se mamaja e saj ka qenë e detyruar të lirojë të dënuarit.

“Ka 16 vjet në Krujë, media po i dëmton imazhin, nuk ka në pronësi asnjë makinë e shtëpi. Media po i dëmton imazhin. Do marrim pjesë në seancën e mamit, mami është shumë e ndershme dhe e pastër, ka pasur një arsye të fortë për t’i liruar ata”, tha vajza për Report Tv.

Kujtojmë që dy ditë më parë gjyqtarja Enkelejda Hoxha së bashku me 10 të tjerë janë arrestuar me urdhër të SPAK.


Previous articleNga e ka origjinën koronavirusi? Flet kreu i OBSH-së: Konfirmoj se të gjitha hipotezat..