Skip to content

Vajza e Nishanit poston foton prekëse me të atin: Ende nuk mbushem me frymë

  • 14/06/2022

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Rreth dy javë nga ndarja nga jeta e ish presidentit Bujar Nishanit, vajza e tij, Fiona e ka rikujtuar me një fot.

 

Vajza e Nishanit ka postuar në rrjetet sociale një fotografi, kur ishte e vogël mbi shpinën e babait të saj. Bashkangjitur fotos shkruan “Ende nuk mbushem me frymë”.

 

Ish-Presidenti i gjashtë i Republikës Bujar Nishani, ndërroi jetë në 28 maj. Situata shëndetësore e ish-kreut të shtetit u rëndua pas infektimit të tij me COVID-19 dy muaj më parë. Ai vuante nga një sëmundje autoimune në mëlçi dhe nuk arriti t’i tejkalojë pasojat që virusi famëkeq i kishte lënë në organizëm.

 

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë