Nënkryetari i LSI-së, Pertit Vasili ka publikuar një video nga zona e Astirit, ku shihet një rrugë e përmbytur nga reshjet e shiut.

Përmes një postimi në ‘Facebook’ Vasili ka shigjetuar Bashkinë e Tiranës, e cila punon sipas tij për Ndraghetën dhe është në gjumë për popullin.

MESAZHI I VASILIT

Plasin ujrat dhe mbysin dynjane tek Astiri.(VIDEO).
Bashkia Tiranes Pune- per Ndrageten dhe Gjume- per popullin!