Skip to content

Vazhdon “lufta” në distancë Bardhi-Murrizi: Kushdo ka probleme me drejtësinë bashkohet me Berishën

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Reagimi nga Gazment Bardhi:

“Kushdo ka probleme me drejtësinë ka tashmë strehen e tij; partia e SB. Ky i fundit i jep titullin “opozitar i vërtetë”, duke mohuar vetveten dhe duke i trajtuar demokratët si njerëz pa memorie. Mos u habisni që të strehojë edhe ER dhe ta shpall “opozitar të vërtetë”.

në Facebook, klikoni Join Group

/faxweb

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë