Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Nje i denuar ka gjetur vdekjen ne burgun e Shenkollit ne Lezhe.

Viktima eshte Azem Dauti 55-vjeç.

 

Ai ka mberritur pa shenja jete ne spitalin rajonal.

Trupi i 55-vjeçarit eshte derguar ne morgu dhe pritet ti nenshtrohet ekspertizes mjeko-ligjore per percaktimin e shkakut te vdekjes.

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë