Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Ndërron jetë një tjetër i burgosur në burgun e Shënkollit në Lezhë.

 

Viktima ëshjtë shtetasi Gezim Qepa nga Berati.

 

Prej 27  nentorit te vitit te kaluar, 49-vjecari vuante denimin ne burgun e Shenkollit per vepren penale “Vjedhje me dhune”.

 

Nje dite me pare, nje tjeter i denuar kishte nderruar jete ne burgun e Shenkollit, edhe ai per shkaqe shendetesore.

 

Njoftimi:IEVP Shënkoll, Lezhë, ndërron jetë shtetasi me masë mjekësore “Mjekim i detyruar” Gëzim Qepa i datëlindjes 25.04.1973, lindur dhe banues në Berat.

Ka mbërritur në IEVP Shënkoll në 27.11.2021 me vendim të Gjykatës së Rrethit Gjyqësor Berat për veprën penale “Vjedhje me dhunë”.

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë