Home SHQIPERIA Veliaj dhe Ruçi të qeshur në një foto ndryshe: Nuk ka si të dielat me shokun Gramoz!

Veliaj dhe Ruçi të qeshur në një foto ndryshe: Nuk ka si të dielat me shokun Gramoz!

0
Veliaj dhe Ruçi të qeshur në një foto ndryshe: Nuk ka si të dielat me shokun Gramoz!

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Ndonëse është tërhequr nga politika aktive, Gramoz Ruçi vijon që të jetë jo vetëm një mik, por edhe një bashkëpunëtor i ngushtë për socialistët.

Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj ka postuar këtë të dielë një foto me ish-Sekretarin e Përgjithshëm të PS Gramoz Ruçi, me diçituren: “Nuk ka si të dielat me shokun Gramoz”, duke na lënë të kuptohet se takimi me Ruçin nuk eshte rastesor.

 

Ndërkaq, dy ditë më parë, kryesocialisti Edi Rama e konfirmoi Erion Veliajn si kandidatin e së majtës për një mandat të tretë në krye të Bashkisë së Tiranës.

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë