Veliaj uron 109-vjetorin e themelimit të Policisë: Faleminderit për shërbimin e sakrificën e paçmueshme

fad21077-3d9f-4f7d-9cc8-61a75fc3c2d6.jpg

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Kryetari i Bashkisë së Tiranës Erion Veliaj ka uruar 109-vjetorin e themelimit të Policisë së Shtetit.

 

Përmes një postimi në rrjete sociale, Veliaj u shpreh mirënjohjen të gjithë njerëzvee nën uniformë për shërbimin e sakrificën e paçmueshme.

 

“Gëzuar Festën e 109-Vjetorit të Policisë të gjithë kolegëve taneë në uniformë!Faleminderit për shërbimin e sakrificën e paçmueshme në shërbimin ndaj Tiranës dhe Shqipërise sonë! Kryeqyteti është shumë krenar për secilin prej jush! Mirënjohje”, shkruan Veliaj.

 

 

Gezuar Festen e 109 Vjetorit te Policise te gjithe kolegeve tane ne uniforme! 🚔🇦🇱

Faleminderit per sherbimin e sakrificen e paçmueshme ne sherbimin ndaj Tiranes dhe Shqiperise sone! Kryeqyteti eshte shume krenar per secilin prej jush! Mirenjohje! 🙏🏻❤️👮🏻‍♀️👮‍♂️ pic.twitter.com/Othutp7ZEd

— Erion Veliaj #EYC2022 🇪🇺🇦🇱 (@erionveliaj) January 13, 2022

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë