Skip to content

Veliaj uron socialistët për 31-vjetorin e PS: Forca që po transformon Shqipërinë dhe Tiranën

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Kryetari i Bashkisë së Tiranës Erion Veliaj ka uruar të gjithë socialistët për 31-vjetorin e themelimit të PS.

Përmes një postimi në rrjete sociale, Veliaj thekson se PS është forca që po transformon Shqipërinë dhe Tiranën.

“Gëzuar Ditëlindjen 🎉 Partia Socialiste🌹, forca që po transformon Shqipërinë dhe Tiranën. 🇦🇱 Mirënjohje çdo socialisti të thjeshtë, që i jep energji dhe përkushtim, që punët të ecin përpara. #31VJETPS”, shkruan Veliaj.

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë