Dy vëllezër në Fier kanë goditur njëri-tjetrin me sende të forta.

Policia njofton se mes mes vëllezërve R.A 71-vjeç dhe S.A 77-vjeç ka pasur debate për motive të dobëta.

“Specialistët për Hetimin e Krimeve të Komisariatit të Policisë Lushnjë referuan materialet në Prokurori për shtetasit R. A., 71 vjeç dhe S. A., 77 vjeç, vëllezër, pasi dyshohet se për motive të dobëta, kanë goditur me sende të forta, njëri-tjetrin”, njofton policia./

Subscribe kanalin tonë në Youtube për të mos humbur asnjë video të re