Skip to content

Vendoset lëndë plasëse në një biznes në Tiranë

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Një biznes është sulmuar me lëndë plasëse në zonën e Kamzës në Tiranë.

Burime nga policia bëjnë me dije se në Rrugën Teuta, Kamzë, rreth orës 00:25, eshte konstatuar zjarr në kancelarinë në pronësi të shtetases Xh. Gj., dhe si pasojë ka vetëm dëme materiale.

Nga verifikimet paraprake dyshohet për hedhje/vendosje të ndonjë lënde plasëse.

Grupi hetimor po punon për përcaktimin e shkaqeve të rënies së zjarrit.

në Facebook, klikoni Join Group

/faxweb

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë