Subscribe kanalin tonë në Youtube për të mos humbur asnjë video të re

Një 24-vjeçare është vetëplagosur me armë zjarri aksidentalisht në fshatin Cudhi Zall të Krujës ditën e djeshme.

Policia bën me dije se e reja ka marrë plagë në dorë nga plagosja, ndërsa në lidhje me ngjarjen specialistët për Hetimin e Krimeve të Komisariatit të Policisë Krujë arrestuan shtetasin D. B., 34 vjeç, i cili mbante armën pa leje, si dhe nisi procedimi penal për shtetasen L. Rr., 24 vjeçe.

Materialet i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Tiranë të Juridiksionit të Përgjithshëm Tiranë, për veprime të mëtejshme procedurale.

Subscribe kanalin tonë në Youtube për të mos humbur asnjë video të re