Postimi i Plotë nga ish kryeministri, Sali Berisha:

Vdes brenda komisariatit te Kavajes 28 vjeçari Ilvi Stameta.
Qytetari dixhital akuzon policine per dhunen e ushtruar dhe vdekjen e tij!
I bej thirrje Avokatit te Popullit te verifikoje me urgjence rrethanat e vdekjes se dhunshme brenda narkokomisariatit.
Denoj me ashpersine me te madhe dhunen policore ndaj te riut qe i moren jeten.
Lexoni denoncimin e qytetarit dixhital. sb
pershendetje doktorr policia kavajes vret nje djale 28 vjec te lutem doktorr te hetohet kjo ngarje se jan kriminelat e ps qe gjujn e vrasin njerez pafajshem. ilvi stameta emri i te vrarit.Duan ta paraqesin si vetvrasje po si mund te vetvritet nje djale 28 vjec ne komiseriat mrena nuk mund te vetvritesh mrena komisariat se ligji nuk lejon as lidhese kepucesh asgje as rryp pantallonash eshte zydi tosku me shok qw detyron e rreh njerez per me pranu krime me zor

në Facebook, klikoni Join Group

/faxweb