Home SHQIPERIA Vetëvritet me armën e shërbimit polici në Delvinë

Vetëvritet me armën e shërbimit polici në Delvinë

0
Vetëvritet me armën e shërbimit polici në Delvinë

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Delvinë, ku një punonjës i policisë është vetëvrarë me armën e shërbimit.

 

Policia bën me dije se  rreth orës 21:00, dyshohet se është vetëvrarë me armën e shërbimit në banesën e tij, shtetasi E. B., 54 vjeç, me detyrë trupë shërbimi sigurim objekti dhe informacioni në Komisariatin e Policisë Delvinë.

 

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë