Skip to content

Video/ 8 makina dhe 1 motor përfshihen në aksident në Fier/ Detajet e para

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Tetë automjete dhe një motorr janë përfshirë në një aksident në qytetin e Fierit.

 

Përplasja ka ndodhur në vendin e njohur si “Zogu i Zi” në kryqëzimin e lagjes Apolonia në Fier.

 

Siç duket edhe nga pamjet e siguruara, mjetet janë përplasur me njera tjetrën në një kohë kur qarkullimi i automjeteve është i madh.

 

Kështu 2 automjete tip Golf, 1 Skoda, 1 Honda, 1 Peugeot, 1 Audi, 1 Opel, 1 Mercedes Benz dhe një motorr që shërben për shpërndarjen e picave janë përfshirë në aksident, shkaqet e të cilit ende nuk dihen.

 

Në vendngjarje kanë shkuar forcat policore ndërsa paraprakisht mësohet se nuk ka të lënduar në gjende të rendë, por vetëm dëme materiale.

 

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë