Skip to content

VIDEO/ Aksident në rrugën Elbasan-Librazhd, makinat përplasen “kokë më kokë”, raportohet për të plagosur

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Dy automjete janë përfshirë në aksident në aksin Elbasan-Librazhd teksa udhëtonin në drejtime të ndryshme. Nga përplasja mes tyre janë dëmtuar të dyja automjetet, por fatmirësisht pa viktima ndërsa ka dëme materiale dhe të lënduar.

Nuk dihen shkaqet e aksidentit ndërsa pritet që në vendin e ngjarjes të shkojë grupi hetimor për të zbardhur rrethanat e vërteta të përplasjes së dy automjeteve.

në Facebook, klikoni Join Group

/faxweb

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë