Një aksident ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Tiranë, teksa shoferi i një betonierje ka humbur kontrollin dhe ka rënë nga një lartësi e konsiderueshme.

Denoncimin e ka bërë faqja “Aksidente Rrugore”, e cila gjithashtu shkruan se ky aksident ka ndodhur sepse shoferi ka 30 orë që punon pa pushim.

“Përshëndetje! Video momenti i aksidentit ne Tirane! Kështu ndodhë kur shoferi i betonjeres është 30 ore pa zbrit nga kamjoni! Fatmirsisht ka shpetuar pa lendime!” shkruan faqja.

(E.H/Faxweb.al)

/faxweb