Subscribe kanalin tonë në Youtube për të mos humbur asnjë video të re

 

Si pasojë e një aksidenti të ndodhur ditën e sotme në Prrenjas, ku një automjet tip “Vosëagen Polo” u përplas me një kamion, mbetet të lënduar rëndë dy persona.

Një prej tyre,  Xhuljan Çela, i cili ka qenë drejtuesi i mjetit ndodhet jashtë rrezikut për jetën, ndërsa personi tjetër raportohet se është nisur me helikopter drejt Tiranës.

Policia Rrugore dhe ekspertët kanë shkuar në vendin e ngjarjes, ndërsa janë duke punuar për hetimin e shkaqeve të aksidentit.r.t

Subscribe kanalin tonë në Youtube për të mos humbur asnjë video të re