Skip to content

VIDEO/ Aksidenti tragjik në Kukës, shihni momentin e frikshëm kur makina përfundon në greminën e liqenit

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

JOQ ALBANIA ka siguruar pamjet ekskluzive të aksidentit tragjik në Kukës, ku një automjet përfundoi në liqen, pasi shoferi humbi kontrollin. Nga aksidenti mbeti i vdekur 55-vjeçari, Sul Demnushi dhe fatmirësisht shpëtoi djali i tij.

Siç shihet nga pamjet e mëposhtme, makina ka dalë nga rruga dhe më pas ka rënë në liqen. Nuk dihet ende shkaku se pse drejtuesi i mjetit nuk ka frenuar për të shmangur aksidentin.

në Facebook, klikoni Join Group

/faxweb

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë