Modelja Françeska Jaçe është përfshirë në një aksident pak më parë në Vlorë.

Aksidenti është shënuar te rrethrrotullimi në hyrje të qytetit bregdetar dhe rrugës transballkanike.

Siç shihet në video, mjeti tip “Ford” i modeles është përmbysur te rrethrrotullimi, në anë të rrugës.

 

 

loading...