VIDEO/ Berisha nuk ndalet, pas Fierit shkon në Gjirokastër, pritet me ovacione të shumta nga demokratët

sala.png

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Pas takimit që pati me simpatizantët demokratë në qytetin e Fierit me rastin e 31 vjetorit të themelimit të PD, ish kryeministri, Sali Berisha nuk është ndalur ditën e sotme teksa sapo ka mbërritur në Gjirokastër.

Më herë, disa prej simpatizantëve demorkatë janë shprehur të entuziazmuar për mbërritjen e ish kryeministrit të cilin e kanë konsideruar si shpresën e vetme për të bërë Shqipërinë dhe për të përzënë qeverinë Rama dhe kryetarin e PD, Lulzim Bashën.

në Facebook, klikoni Join Group

/faxweb

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë