Skip to content

VIDEO/ Bilndohet Tirana me forca të shumta policie, pamje nga vendngjarja ku vdiq 1 person dhe u plagosën 3 të tjer

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Një ngjarje e rëndë ka tronditur Tiranën në orët e para të mbrëmjes së sotme. Në zonën “Don Bosko” pas një konfilti të armatosur ka mbetur i vdekur një person dhe janë plagosur tre të tjerë. Ngjarja e rëndë ka ndodhur pranë një lokali, ndërsa sipas raportimeve të bëra, autorët janë larguar në drejtim të zonës së Laprakës.

Policia është vënë në ndjekje të tyre, ndërsa më poshtë janë pamjet e siguruara nga vendngjarja.

në Facebook, klikoni Join Group

/faxweb

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë