Ka ndërruar jetë këmbësori që u përplas nga makina mbrëmjen e sotme pranë stacionit të Trenit në Tiranë. Gazetari i Fax News, Eduart Halili bën me dije se viktima është i moshës 70 vjeçdhe ka ndërruar jetë menjëherë pasi u transportua në spital.

Ndërkohë policia është vënë në ndjeklje të shoferit i cili kreu aksidentin dhe më pas u largua nga vendngjarja me një “Audi” të bardhë.

në Facebook, klikoni Join Group

/faxweb