VIDEO: Çmendet Ilir Meta, lë Presidencën dhe marr avionin e shfaqet si ultras në… Skoci

1f49a.png

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Ilir Meta e ka bërë pushim sot dhe ka qenë sot i pranishëm në ndeshjen e Ligës së Europës mes Sëlltikut dhe Ferencvarosh në stadiumin “Celtik Park” në Glasgou, duke e përjetuar si një tifoz i vërtetë këtë sfidë.

Ai ka postuar në rrjetet sociale video ku tifozët e shumtë kërkonin foto me të, ndërsa ka hedhur edhe pamje të ndeshjes së sotme.

 

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë