Home SHQIPERIA Video-“Çmendet moti në Ksamil/ Era fluturon në det çadrat

Video-“Çmendet moti në Ksamil/ Era fluturon në det çadrat

0
Video-“Çmendet moti në Ksamil/ Era fluturon në det çadrat

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Stuhia e erës dhe reshjet e dendura të shiut kanë përfshirë bregdetin shqiptar duke detyruar pushuesit të boshatisin plazhet.

 

Në pamjet shihet momenti kur në bregdetin e jugut, era “fluturon” çadrat e shezlongët, duke i hedhur në det.

 

Pushues largohen me shpejtësi, ndërsa të tjerë tentojnë të kapin sendet e tyre që i merr era.

 

 

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë