VIDEO: Deputeti i PD flet në Kuvend, Agron Gjekmarkaj dëgjon muzikë me kufje dhe s’rresht së tunduri kokën

gjeka.jpg

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Deputeti i Lushnjës, Saimir Korreshi, ka mbajtur një tjetër fjalim “interesant” në Kuvend, teksa deputetët mezi e mbanin të qeshurën.

Por ndërsa kolegu i tij demokrat fliste, Agron Gjekmarkaj kishte vendosur kufjet e dëgjonte muzikë.

Dhe duket se po e shijonte aq shumë, sa nuk rreshte së tunduri kokën, nën ritmin e muzikës.

 

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë