Skip to content

VIDEO/ Detaje nga zjarri në Tiranë, hera e dytë që 42 vjeçari i vë flakën shtëpisë, u asfiksua edhe vetë (EMRI)

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Një zjarr ka përfshirë një banesë në rrugën Memo Meto në kryeqytet. Sipas burimeve shtetasi 42 vjeçar, Igli Alianji i cili raportohet të ketë probleme mendore i ka vënë zjarrin banesës dhe është asfiksuar dhe vetë. Paraprakisht dyshohet se është dëmtuar lehtë. Janë të paktën 3 zjarrfikëse në vendin e ngjarjes që po punojnë për fikjen e zjarrit.

Autori i cili vuan nga probleme të shëndetit mendor është hera e dytë që i ka vënë zjarrin pallatit.

Njoftimi i Plotë:

Tiranë/Informacion paraprak

Më datë 26.05.2022, rreth orës 22:05, në rrugën “Memo Meto”, shtetasi I. A., 42 vjeç, i cili dyshohet se vuan nga probleme të shëndetit mendor, i ka vënë zjarrin banesës së tij.

Në vendngjarje kanë kaluar shërbimet e Policisë dhe zjarrfikëset, të cilat kanë bërë të mundur fikjen e zjarrit dhe nxjerrjen e tij nga banesa.

Shtetasi I. A. si pasojë e asfiksisë është dëmtuar dhe po merr ndihmën e parë mjekësore.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

në Facebook, klikoni Join Group

/faxweb

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë