Home SHQIPERIA VIDEO E RËNDË/ Familjarët e Mateos hyjnë me dhunë në Gjykatën e Fierit, shkatërrojnë çdo gjë që u del para

VIDEO E RËNDË/ Familjarët e Mateos hyjnë me dhunë në Gjykatën e Fierit, shkatërrojnë çdo gjë që u del para

0
VIDEO E RËNDË/ Familjarët e Mateos hyjnë me dhunë në Gjykatën e Fierit, shkatërrojnë çdo gjë që u del para

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Momente tensioni janë shënuar vetëm pak momente më parë në Gjykatën e Fierit, ku familjarët e 8-vjeçarit Mateo kanë hyrë në ambientet e Gjykatës, dhe kanë tentuar që të thyejnë çdo gjë. Familjarët e kanë hapur derën me forcë, dhe janë përplasur dhe me punonjësit e policisë.

Vijon…

në Facebook, klikoni Join Group

/faxweb

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë