Ndoshta edhe ju e keni parë videon e famshme që duken të gjitha skajet e Shqipërisë, nga Vërmoshi në Konispol.

Epo videoja e krijuar nga i riu shqiptar, Erald Halili nuk ka kaluar pa u parë edhe nga themeluesi i ‘Facebook’, Mark Zuckerberg. Së fundmi, Halili ka ndarë në InstaStory suksesin e radhës, ku vihet re mesazhi që i ka dërguar Mark Zuckerberg.

Ky i fundit, i thotë “Çfarë po ndodh në Shqipëri në këto momente? Unë kam parë postimin tënd kudo në Instagram Stories. Urime”


Previous articleCovid, çfarë ndryshon nga sot në Itali midis zonave të kuqe dhe portokalli